Centrum Aktywnego Wypoczynku i Centrum Przygotowań Sportowców AQUA ZDRÓJ to nowa, aktywna strona Wałbrzycha. W tym największym w całych Sudetach kompleksie sportowym, położonym w cieniu majestatycznej Góry Chełmiec, każdy będzie mógł zadbać o formę, poprawić kondycję i zrelaksować się w przyjemnym, pełnym atrakcji otoczeniu. Czego chcieć więcej?

Goście Centrum AQUA ZDRÓJ mogą być pewni, że znajdą tu aktywności sportowe dla siebie. Profesjonalnie przygotowana strefa fitness pomoże spalić kalorie pod okiem doświadczonego trenera, a 2 boiska treningowe i stadion piłkarski umożliwią rozegranie własnego turnieju w dowolną grę zespołową. Nowoczesna sala do squasha pozwoli wyrzucić z siebie wszelkie zbędne emocje. A jak wypocząć po tak aktywnym wysiłku?

Nowoczesny park wodny w Centrum AQUA ZDRÓJ pozwala połączyć sport, zabawę i relaks. Baseny pływackie, wygodne jacuzzi i kojąca zmysły strefa saun sprawią, że zniknie tu każdy ból mięśnia i każdy stres.

Jeżeli poprawa kondycji, aktywna zabawa i relaks to Twój cel, koniecznie zarezerwuj karnet do Centrum Aktywnego Wypoczynku i Centrum Przygotowań Sportowców AQUA ZDRÓJ jeszcze dziś! 

Wszystkie atrakcje Centrum dostępne są codziennie od godziny 6:00 do 22:00. 

Wyjątek stanowi Zespół Odnowy Biologicznej:
 - środy i piątki - od 7:00 do 16:00,
 - wtorki i czwartki - od 7:00 do 20:00,
 - soboty - od 8:00 do 15:00.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Aqua Zdrój, Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych
  • 74 660 93 00
  • biuro@aqua-zdroj.pl
  • www.aqua-zdroj.pl
Regulamin