W samym sercu Czeskiego Raju, między potężnym zamkiem Hruba Skala a twierdzą Trosky znajduje się jeden z najciekawszych parków rozrywki w Czechach. Jego niezwykłość tkwi w...prostocie i naturalności. Šťastná země to bowiem park rozrywki, gdzie to, co naturalne, jest również dobre i...zabawne!

W parku rozrywki Šťastná země zarówno młodzi, jak i starsi znajdą atrakcje, które rozpalą ich wyobraźnię i zabiorą w świat fantazji. Czy chcielibyście na moment stać się panem na Zamku Hruba Skala? Odkryć malownicze piękno natury z perspektywy jazdy...kolejką linową? A może zawsze marzyliście o płukaniu szlachetnych kamieni? Tutaj to wszystko stanie się możliwe!

Jeżeli spontaniczna, pełna energii zabawa to dla Was codzienność, rzućcie się w jej objęcia, biorąc udział w jednej z organizowanych tu imprez dla całej rodziny. Poznajcie bogactwo smaków pieczonego ziemniaka podczas święta Bramborak, weźcie udział w Gotyckiej Bitwie o Zamek Hruba Skala i...sprawdźcie swoją celność podczas bitwy pomidorowej!

Czy zabawa i natura znaczą dla Was to samo, co "relaks"? Jeśli tak, przyjedźcie całą rodziną do skansenu Šťastná země i poznajcie prawdziwą przygodę!

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Campus Happy Land (CZ), Radvánovice 11, 511 01 Turnov
  • 739 570 045, 731 612 907
  • info@stastnazeme.cz
  • www.stastnazeme.cz
Regulamin