W Centrum Babylon w Libercu nikt nie może się nudzić! To pełne przepychu i niesamowitych atrakcji centrum rozrywki należy do największych najbardziej znanych w Czechach. Imponująca powierzchnia 30 tys. m2 wypełniona jest muzyką, śmiechem i zabawą, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej!

Centrum Babylon już od progu przytłacza swoim ogromem: rzymskimi kolumnami, basenami i rzeźbami. Odpocząć tu można w iście sybaryckim stylu: kryty lunapark z kasynem, torami rajdowymi, ścianką wspinaczkową, kręgielnią, a nawet....rodeo na dzikim byku to punkty obowiązkowe! Z dziećmi żądnymi wiedzy koniecznie należy odwiedzić korzystający z najnowocześniejszych technologii IQPark. Ponad 200 interaktywnych eksponatów uczy tu najmłodszych zasad fizyki, chemii i biologii, pozwalając podejrzeć  „na żywo” procesy zachodzące wewnątrz Ziemi. Aby poczuć prawdziwą moc wrażeń, nie wolno ominąć Aquaparku, który przyciąga miłośników wodnej zabawy!

W Aquaparku szalona zabawa zdaje się nie mieć końca. Wypełnione ciepłą (30st.) wodą baseny, ukryte w jaskiniach jacuzzi, stylowe tureckie i fińskie sauny oraz słoneczny taras z widokiem na otaczające miasto wzgórza to Twoja brama do relaksu. Szukasz mocniejszych wrażeń? Sprawdź, jak szybko pokonasz zakręty czterech wodnych zjeżdżalni i czy nie zabraknie Ci tchu przy zjeździe ekstremalną space bowl„Zjeżdżalnią Tornado”

Jeżeli marzysz o beztroskiej wodnej zabawie w najlepszym stylu, odwiedź Centrum Babylon w Libercu jeszcze dziś i zapomnij o troskach... na długo! 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Centrum Babylon (CZ), Nitranská 1 , 460-12 Liberec
  • 12 384 86 06
  • biuro@centrumbabylon.pl
  • www.centrumbabylon.pl
Regulamin