„Chata na Głowie” w Miłkowie to wyjątkowe miejsce pod Śnieżką, gdzie świat...nagle staje do góry nogami, a rzeczywistość zmienia się o 180 stopni! Ta nietypowa, całkiem młoda atrakcja pozwala odkryć nową stronę znanych rzeczy i jest punktem obowiązkowym dla każdego, kto lubi być zaskakiwany podczas karkonoskich wojaży.

Przekraczając próg (a właściwie...okiennicę) tego niepozornego domku, wkraczamy w nietypowy i zwariowany świat „Chaty na Głowie”. Spacerując po pokojach i korytarzach możemy poczuć zawrót głowy na widok wiszącej nad nami kanapy czy lekki dreszczyk niepokoju po zderzeniu z wystającym z podłogi...żyrandolem. W tym świecie na opak rzeczy znane nagle stają się tajemnicze i obce, a gościom wcale nie jest łatwo utrzymać pionową pozycję! To jednak wyśmienita okazja do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć i filmów, które zaskoczą każdego:).

„Chata na Głowie” stoi otworem przed każdym, kto ma w sobie dość odwagi, by stanąć pewnie nogami na...suficie i rzucić wyzwanie grawitacji. Dlatego warto odwiedzić to niezwykłe, pełne fantazji miejsce jeszcze dziś! 

Opinie o tym miejscu
Chata na głowie hmm proszę jechać do Szymbarku tam jest dom do góry nogami ale też więcej atrakcji zwiedzania a i cena biletów połowa taniej. Właściciele tej chaty za dużo sobie liczą za wejśćie przesada. NIE POLECAM

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

Średnia ocena (max 10)
Na podstawie 1 opinii
1
Regulamin