Odkryj tajemnice prehistorii i zajrzyj w paszczę Tyranozaurowi, odwiedzając niezwykły Dinopark w Szklarskiej Porębie! Każda wizyta w tym położonym u stóp majestatycznych Karkonoszy parku rozrywki, pełnym atrakcji dla najmłodszych (i nie tylko!), to jak fascynujący spacer po lesie...65 milionów lat temu...
 
Odwiedzając Dinopark w Szklarskiej Porębie zanurzasz się w otulony sosnowym zapachem świat Stegozaurów, Diplodoków i Pterodaktyli oraz dasz się ponieść fantazji w Kinie 6D. Każdy krok wzdłuż fascynującej ścieżki tematycznej to okazja do spotkania oko w oko prehistorycznych gadów i poznania ich sekretów. Jednak wycieczki z dinozaurami to dopiero początek czekającej tu na każdego przygody!
 
Wbij szpadel w piasek i zabaw się w prawdziwego paleontologa, odkopując szczątki szczerzącego zęby T-Rexa i przejedź się autentyczną Kolejką Flinstonów... Poczuj klimat lasów sprzed milionów lat, eksplorując ścieżki spacerowe z kijkami Nordic Walking. W końcu - przenieś się w czasie do czasów Indian i kowbojów, poznając sekrety Wioski Indiańskiej! Jeżeli jesteś amatorem aktywnego wypoczynku, koniecznie spróbuj sił w rzucie tomahawkiem i odkryj w sobie skoczną małpę, buszując w parku linowym.
 
Uwolnij ducha przygody i daj się ponieść zabawie, poznając Dinopark w Szklarskiej Porębie, gdzie czekają na Ciebie atrakcje sprzed milionów lat! 
Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

Regulamin