Dom Lalki Adoptowanej sprawi, że każdemu zrobi się ciepło na sercu. To niezwykłe miejsce w Karpaczu, stworzone w prywatnym domu pani Urszuli Jonkisz, daje szanse na drugie życie tysiącom lalek, pacynek i pierrotów. Czym to niezwykłe muzeum czaruje swoich gości?

Każdy, kto odwiedzi Dom Lalki Adoptowanej, poczuje pasję do zabawek i piękna. Przyglądając się delikatnym figurkom lalek i misiów można dotknąć również wyjątkowych strojów. Uratowane przez panią Urszulę zabawki, niechciane, porzucone lub podarowane przez znajomych, przechodzą tu bowiem prawdziwą metamorfozę i ...zachwycają swoim nowym wyglądem! Każdy ze strojów jest szyty ręcznie i projektowany tak, by oddać charakter lalki – z pewnością zachwyci więc niejednego.

Znajdziemy tu to, co kochamy najbardziej: stylowe lale z falowanymi lokami oraz kultowe już lalki Barbie. To jednak nie wszystko: w pełnym uroku „zakątku Misia” będziemy mogli przytulić przyjazne niedźwiadki, zmienić otaczająca je scenerię i samemu...przenieść się w świat fantazji bez granic! 

Wystawę można oglądać w wakacje i ferie od środy do niedzieli od godziny 12:00 do 18:00, a poza sezonem- po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Dom Lalki Adoptowanej, Rybacka 3b, 58-540 Karpacz
  • 510819177
Regulamin