Jak zachęcić  dziecko do odkrywania tajemnic nauki? Oczy wiście przez zabawę i interakcję! W ExploraPark w Wałbrzychu znajdziecie i jedno i drugie – to multimedialne centrum edukacji, przygotowane z myślą o najmłodszych naukowcach, wręcz kipi od twórczych pomysłów, gier i zabaw.

ExploraPark zachwyci każde dziecko bogactwem królestwa matematyki i fizyki. W prosty, zabawny i wciągający sposób pokaże, jaki wpływ mają na nasze codzienne życie i...zachęci do własnych odkryć. Każdy z przyjemnością weźmie się tu za rozwiązywanie zagadek logicznych, przetestuje prawo Pitagorasa czy ułoży skomplikowane i kolorowe parkietaże. Dzięki pracownikom ExploraParku każda zabawa jest tu dostosowana do potrzeb małego (lub większego) odkrywcy pod względem poziomu trudności. Dzięki temu nauka i poszerzanie horyzontów staje się wspaniałą zabawą!

Chciałbyś wejść w bliski kontakt z nowoczesną techniką? Marzycie z dziećmi o zbudowaniu zamku najbardziej niezwykłych klocków świata? Koniecznie odwiedźcie ExploraPark i odkryjcie wspólnie magię nauki! elektualne dziecka, wspiera jego postępy w nauce.

Godziny otwarcia parku: poniedziałek-piątek: 10:00-16:00, sobota-niedziela: 10:00-18:00, w okresie wakacji letnich czynne codziennie od 10:00 do 18:00.

Ceny biletów: normalny- 17 zł, ulgowy- 15 zł.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • ExploraPark, Moniuszki 66, 58-300 Wabrzych
  • 74 84 690 77
  • sekretariat@explorapark.pl
  • www.explorapark.pl
Regulamin