IQlandia to interaktywne, multimedialne centrum nauki, gdzie każdy odkryje w sobie młodego Einsteina. Przez zabawę, zajęcia z szalonymi naukowcami i własne odkrycia Ty i Twoje dzieci poznacie tu tajemnice Ziemi i Wszechświata...nie wychodząc ani na moment z budynku! Co Was czeka w IQlandii?

Przygotujcie się na bliskie spotkania z Kosmosem w planetarium i na setki interaktywnych zabaw z eksponatami, dzięki którym pokochacie naukę. Poznajcie Thespiana – pierwszego w Czechach humanoidalnego robota i odbądźcie razem trening kosmonauty w symulatorze lotów kosmicznych. Zejdźcie do wnętrza Ziemi w centrum GeoLAB i poznajcie bogate życie wewnętrzne naszej planety. Zajrzyjcie do Sekcji „talent!” i odkryjcie, czy drzemie w Was potencjał konstruktora rakiet, muzyka rockowego czy może reżysera filmowego? Poznajcie tajemnice wody – tajemniczego żywiołu, który zmienia co chwila swoją formę i...dotknijcie wyjątkowej wodnej ściany!

Aby zrozumieć tajemnice nauki, weźcie udział w warsztatach produkcji perfum i pisania atramentem sympatycznym, dotknijcie tkaniny o temperaturze -2000C i...ogrzejcie się w kolorowych językach ognia! Na koniec odwiedźcie pełen twórczej zabawy Taras solarny i dajcie odpocząć komórkom mózgowym w strefie relaksu, planując już kolejne odwiedziny!

IQlndia jest otwarta codziennie od 9:00 do 19:00.

Ceny biletów:
Osoby powyżej 15 lat- 230 CZK
Dzieci od 3 do 15 lat- 130 CZK

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • iQLANDIA (CZ), Nitranská 410/10, 460 07 Liberec
  • +420 486 103 090
  • info@iQlandia.cz
  • www.iqlandia.cz
Regulamin