Jeden z najpiękniejszych ośrodków w Czechach. Kompleks posiada szeroką ofertę atrakcji dla miłośników sportów zimowych. 

Do uprawiania narciarstwa biegowego dostępnych jest ponad 100 km szlaków narciarskich. Trasy są codziennie naśnieżane i przygotowywane do jazdy.

Karnety narciarskie z Harrachova można wykorzystywać na terenie całego SKIREGIONU, obejmującego Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou i Rejdice.
Wstęp na wszystkie nartostrady mają również snowboardziści, mogą oni również korzystać z wszystkich kolejek linowych i wyciągów.

Harrachov i jego okolice należą do miejsc z największą liczbą oznakowanych szlaków rowerowych w Czechach. Szlaki i ścieżki rowerowe są atrakcyjne dzięki ich połączeniu ze szlakami rowerowymi w Górach Izerskich i w Polsce w okolicach Szklarskiej Poręby.
Skocznie narciarskie i letnie skoki na sztucznej nawierzchni. To wszystko własnie w Harrachovie!

Zachęcamy do spędzenia urlopu pełnego niepowtarzalnych wrażeń w największym ośrodku programów wypoczynkowych w Karkonoszach.
Odpowiednią formę wypoczynku znajdzie tu każdy – senior, rodzina, para młodych ludzi i studenci...
Przykładowo można tu znaleźć ciekawe programy w centrum linowym, pełną emocji i adrenaliny rozrywkę w Vertical parku, tor saneczkowy i Monkey park, bowling, quady, geocaching, pole golfowe i symulator gry w golfa, indoor korty tenisowe, hulajnogi, kąpielisko z minigolfem, boisko wielofunkcyjne, pontony i wodniackie formy wypoczynku, squash, można polatać w tandemie i na paralotni, pograć w tenisa (mączka ceglana), także na boisku ze sztucznym oświetleniem, odpocząć w ośrodkach relaksu i wellness z basenami...

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Kompleks Harrachov (CZ), Harrachov 225, 512 46 Harrachov
  • 00420 481 529 353
  • areal@harrachov.cz
  • www.skiareal.com
Regulamin