Krucze Skały w Szklarskiej Porębie to miejsce, które trudno przegapić. Wyniosłe granitowe baszty wznoszą się 30 metrów nad prawym brzegiem rzeki Kamiennej i są łatwo widoczne z trasy Szklarska Poręba-Harrachov. Ich potężne sylwetki przyciągają tysiące turystów, żądnych widoków i...ekstremalnych wrażeń.

Jako jedna z najbardziej popularnych atrakcji Szklarskiej Poręby, Krucze Skały gwarantują niezapomniane panoramy na okoliczne góry i lasy. Z punktu widokowego, umiejscowionego na samym czubku wyższej z baszt, można podziwiać widoczne jak na dłoni Karkonosze, sąsiednie Góry Izerskie i samą Szklarska Porębę. Ale Krucze Skały to nie tylko punkt widokowy – to także miejsce, gdzie można rzucić wyzwanie własnym słabościom!

Działająca na Kruczych Skałach Szkoła Górska „Quasar” gwarantuje miłośnikom sportów ekstremalnych solidną dawkę adrenaliny. Można tu ćwiczyć wspinaczkę po stromych, granitowych ścianach, zjeżdżać tyrolką nad wodami Kamiennej i pokonywać własny strach, przechodząc po moście nad przepaścią. Wszystko, oczywiście, pod okiem pełnych pasji instruktorów, których wieloletnie doświadczenie zapewnia bezpieczeństwo i...świetną zabawę!

Spacer z aparatem i łowy na karkonoskie widoki? A może lekcja adrenaliny w górskim granicie? Wycieczka na Krucze Skały to zawsze dobry pomysł – więc wyrusz na spacer już teraz! 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Krucze Skały, , Szklarska Poręba
Regulamin