Kukutu Cafe to powiew najlepszych kulinarnych i kawowych trendów w Jeleniej Górze. Niewielka kawiarnia w rodzinno-twórczym klimacie jest prowadzona z sercem do (zdrowego) jedzenia. Dzięki temu podbija serducha, żołądki i... szare komórki wszystkich gości!

Znany z twórczej i pozytywnej energii lokal znajduje się 10 minut od Placu Ratuszowego. Według nas to idealne miejscem na popołudniową kawę z deserową wkładką oraz na regenerujący siły obiad! Miłośnicy „czarnego złota” odnajdą się tu znakomicie: w Kukutu ceni się i zna dobrą kawę. Wyrazista „mała czarna” z Etiopii? A może skarb Indii - „kawa monsunowa” Malabar? Każda z nich pobudzi umysł i ciało... zwłaszcza w towarzystwie ciasta marchewkowego lub tarty śliwkowej...

W Kukutu Cafe nie ma czasu na nudę: właściciele regularnie organizują warsztaty kreatywne i podróżnicze dla najmłodszych, a dla starszych – m.in. kultowe już SWAP Party (impreza wymieniania ubrań - i nie tylko!). Wszystko oczywiście w jasnych, otoczonych zielenią wnętrzach, które tętnią żywymi kolorami i ciekawymi kształtami.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Kukutu Cafe, Nowowiejska 7, 58-560 Jelenia Góra
Regulamin