Czy chcesz udać się w pełną adrenaliny podróż między wierzchołkami drzew? Dać upust energii, ćwicząc skok Tarzana z 12 metrów? Jeżeli tak, koniecznie odwiedź Leśny Park Linowy – jedną z wielu atrakcji Janskich Lazni. Tylko tutaj możesz skakać, zjeżdżać i latać między drzewami – a nawet...jeździć na zawieszonym kilka metrów nad ziemią rowerze! Rzuć wyzwanie grawitacji i własnym ograniczeniom - stań się władcą dżungli...w Karkonoszach!

Każdy krok w Leśnym Parku Linowym to emocje i wyzwania. Pokonując jeden z 2 okręgów, dopasowanych poziomem trudności do Twoich umiejętności, możesz pokonywać „górskie przepaście” na mostku birmańskim, sankach oraz zapewniających frajdę tyrolkach – atrakcji jest tu ponad 40!

Jeżeli dopiero oswajasz się z parkami linowymi, wybierz mniejszy okrąg: w ciągu zaledwie 1 godziny pokonasz 20 rozmaitych przeszkód i złapiesz bakcyla linowej przygody. Potrzebujesz większych wyzwań? Duży okręg jest dla Ciebie! Zmierz się z wymagającą trasą i w 2 godziny spróbuj swoich sił na przeszkodach, zawieszonych ponad 10 metrów nad ziemią. Poczuj wiatr we włosach, zjeżdżając tyrolką między potężnymi konarami i wykonaj popisowy „skok Tarzana” z 12 metrów!

Zarezerwuj swój czas na wędrówkę wśród atrakcji Leśnego Parku Linowego już teraz i daj się ponieść podniebnej przygodzie! 

Ceny biletów:
                        Mały okrąg      Duży okrąg      Babypark
1 wejście             350 Kč            450 Kč             120 Kč
3 wejścia             890 Kč            1190 Kč           300 Kč
5 wejść               1390 Kč           1790 Kč              

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Leśny Park Linowy (CZ), Černohorská 323 , 54-225 Janské Lázně
  • +420 731 655 430
  • info@ski-school.cz
  • www.ski-school.cz
Regulamin