Nowoczesny ośrodek SKI&SUN, położony na południowych stokach Stogu Izerskiego to idealne miejsce na urozmaicenie zimowego urlopu. Niewielki kompleks narciarski, którego dumą jest wygodna, 8-osobowa kolejka gondolowa (2172 m.), gwarantuje potężną dawkę emocji każdemu miłśnikowi slalomów i zjazdów.

Ośrodek SKI&SUN ma na razie jedną nartostradę – za to jedną z najdłuższych w kraju. 2500 m. urozmaiconych zjazdów przez gęste lasy porastające zbocza Stogu Izerskiego zadowoli zwłaszcza miłośników carvingu. Naśnieżanie trasy przy słanszej pogodzie umożliwi cieszenie się jazdą także w przypadku trudniejszych warunków śniegowych, a ratrakowanie dwa razy dziennie zapewni komfort jazdy o każdej porze. Oświetlenie nartostrady po zmroku pozwoli bawić się na nartach także wieczorem. 

Ośrodek SKI&SUN to również masa snowboardowej adrenaliny i biegówkowej przygody. W snowparku każdy maniak deski może ćwiczyć na hopkach i railach, a na malowniczym Szlaku Cietrzewia niejeden zakocha się w narciarstwie biegowym na dobre.

Infrastruktura ośrodka jest bardzo funkcjonalna – znajdziemy tu szkółkę narciarską i profesjonalny serwis. Kusząca zapachami górskiego jadła restauracja „U Bacy” to dobre miejsce na zakończenie szusów - sycąca pizza i kwaśnica pomoże zregenerować siły po całym dniu na stoku.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Ośrodek SKI&SUN, Źródlana 7, 59-850 Świeradów-Zdrój
  • 75 615 20 20
  • biuro@skisun.pl
  • www.skisun.pl
Regulamin