Przycupnięty u stóp Śnieżki Park Bajek w Karpaczu obudzi dziecko w każdym. To wyzwalająca pozytywną energię atrakcja, która sprawi, że każde dziecko wyjdzie stąd uśmiechnięte, zmęczone i gotowe na jeszcze więcej! Wśród dziesiątek atrakcji tego tematycznego parku rozrywki znajda się te, które rozwijają wyobraźnię oraz te, które pozwolą rozruszać ręce, nogi i resztę ciała w bezpieczny i ciekawy sposób.

Park Bajek w Karpaczu to miejsce, gdzie można udać się w podróż leśnymi ścieżkami i odkryć sekrety Królowej Śniegu, Pinokia czy Czerwonego Kapturka. Odwiedzając ich „chatki” i słuchając odgrywanych na żywo bajek, dzieci wkraczają w bogaty świat fantazji. Chwilę potem mogą dać upust swojej nieskończonej energii, skacząc na trampolinach, zjeżdżając na pontonach, zdobywając Śnieżkę (na szczęście w miniaturze) i odkrywając skarby Ducha Gór.

Dorośli również nie będą się tu nudzić – relaks przy łyku orzeźwiających napojów w połączeniu z pewnością, że dziecko bezpiecznie bawi się obok, to przecież wymarzony sposób na odpoczynek! 

Park otwarty codziennie od 10:00 do 18:00.

Ceny biletów:

dziecko od 2 do 16 lat- 15 zł
osoba dorosła- 10 zł

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

Regulamin