Chcesz poczuć się jak Król Dżungli i wyszaleć się, skacząc między drzewami jak zwinna małpa? Odwiedź Park Linowy Tarzan w Karpaczu – miejsce, gdzie, niezależnie od wieku i umiejętności, uwolnisz 120% czystej adrenaliny!
 
Całoroczny Park Linowy Tarzan to królestwo leśnych szaleństw – miłośnicy wspinania się, zjeżdżania i pokonywania coraz to ciekawszych przeszkód mogą wybrać jedną z 2 tras. Łatwa i rekreacyjna trasa „Spacer Tarzana” pozwala cieszyć się górskimi widokami, odkrywając w sobie ducha i zwinność małpy. Trasa „Skok Tarzana” to wyzwanie dla prawdziwych Władców Dżungli, która gwarantuje solidny zastrzyk adrenaliny! Dla najmłodszych Tarzanów przygotowana została specjalna trasa Baby Tarzan, dzięki której również dzieci mogą ćwiczyć równowagę i cieszyć się z pokonywania przeszkód.
 
Na trasach Parku Linowego Tarzan na każdego czeka ponad 50 stanowisk – ruchomych kładek, tyrolek, pajęczyn i mostków. Pokonanie ich to wspaniałe wyzwanie dla całej rodziny – koniecznie odwiedźcie tę wesołą dżunglę w sercu Karkonoszy jeszcze dziś! 
 
Park linowy otwarty od 23 czerwca do 31 sierpnia codziennie od 10:00 do zmroku.
 
Ceny biletów: normalny - 35 zł, ulgowy - 30 zł
Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Park Linowy TARZAN, Gimnazjalna 2, 58-540 Karpacz
  • + 48 71 346 15 34
  • it@dzielnica4wyznan.info.pl
  • www.parklinowykarpacz.pl
Regulamin