Szaleńcza jazda między wierzchołkami drzew i pełen adrenaliny przelot wzdłuż zapierającej dech w piersi karkonoskiej panoramy? A może skok z wysokości blisko 20 metrów i lot między zielonymi gałęziami sosen?
Właśnie takie (i wiele innych!), pełne adrenaliny atrakcje, szykuje dla żądnych przygody podróżników w Park Linowy „Trollandia”. Położony w samym centrum tętniącej życiem Szklarskiej Poręby, zaledwie kilka kroków od przyjaznego turystom w każdym wieku Parku Rodzinnej Rozrywki „Esplanada”, ten wyjątkowo rozrywkowy park linowy zapewnia 100% przygody i 100% bezpieczeństwa!
 
W „Trollandii”  rzucisz wyzwanie sobie samemu i odbyć podniebną podróż! Wybierz jedną z 2 różniących się poziomem trudności tras i przemierz 400 metrów wypełnionych atrakcjami. Deskorolki, mostki, zjazdy i siatki – na miłośników adrenaliny czeka tu 26 stanowisk, zapewniających najwyższą dawkę zabawy! W trakcie podniebnych lotów o bezpieczeństwo każdego dba niezawodny, używany w parkach linowych o najwyższej renomie, system ciągłej asekuracji, dzięki któremu z oferty „Trollandii” mogą korzystać nawet osoby bez żadnego doświadczenia z technikami asekuracyjnymi.
 
Aby spojrzeć na Karkonosze z nowej perspektywy i poczuć prawdziwą adrenalinę, warto zarezerwować bilet i odwiedzić Park Linowy „Trollandia” jeszcze dziś!
 
Godziny otwarcia: codziennie od 10:00 do 18:00
 
Ceny biletów- jedna trasa parku linowego:
normalny- 27 zł, ulgowy (do 13 roku życia)- 22 zł
Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Park Linowy Trollandia, Jedności Narodowej , 58-580 Szklarska Poręba
  • 661 222 155
  • parki@parkilinowe.pl
  • www.trollandia.pl
Regulamin