Mała Pławna Dolna, położona tuż obok filmowego Lubomierza, to „Miejsce Magiczne”. Opanowana przez pełnych pasji i pomysłów twórców, stała się ostatnio jednym z najciekawszych miejsc na mapie Dolnego Śląska. Jej baśniowa atmosfera, pełna zagadek i nietypowych atrakcji sprawia, że znakomicie będziesz się tu bawić Ty i Twoja rodzina!
 
W Pławnej znajdziesz zaskakujący bogactwem interaktywnych zabaw Zamek Śląskich Legend, gdzie naturalnej wielkości lalki opowiadają historie karkonoskich lasów i gór oraz...zabierają Cię w świat poteżnego Ducha Gór. Uwaga! Po zwiedzaniu i Ty staniesz  się lalkarzem, by poznać tajniki tego pilnie strzeżonego fachu! W Pławnej nie brak również atrakcji dla miłośników tajemniczych historii: wkrocz na pokład Arki Noego, mieszczącej muzeum sztuki sakralnej lub zdobądź mury Grodu Rycerskiego. Dosiądź słynnego Konia Trojańskiego i wróć do dzięcego poszukiwaczy zagadek...
 
Magiczna Pławna to miejsce na mapie regionu, które kipi twórczą energią i zapewnia prawdziwy potop pozytywnych emocji. I właśnie dlatego powinieneś ją odwiedzić podczas karkonoskich podróży! 
Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

Regulamin