Ośrodek „Dolce” w izerskim Trutnovie to miejsce tryskające energią 365 dni w roku! Położony wśród kojących zielenią wzgórz, jest szczególnie ceniony zarówno przez miłośników sportów wodnych, jak i zimowych. Jego atrakcje dostępne są przez cały rok, dzięki czemu przybywając tu o każdej porze roku, można być pewnym tylko jednego: znakomitej zabawy!

Lokalizacja Ośrodka „Dolce” jest wyjątkowo kusząca dla amatorów kąpieli – tuż obok znajduje się naturalne kąpielisko, do którego przylega szeroka, trawiasta plaża. Pływanie, eksplorowanie wód kąpieliska na rowerze wodnym lub wędkowanie w położonym obok sportowym stawie rybnym z pewnością sprawią, że nikt nie będzie tu się nudzić. Dostępne dla gości ośrodka dodatkowe atrakcje: kort tenisowy, szlaki rowerowe, pole do mini golfa oraz miejsca na grilla zagwarantują z kolei, że każdy będzie tu mógł zadbać o formę i... relaks.

Ośrodek „Dolce” jest otwarty dla każdego, kto lubi wypoczywać aktywnie na łonie przyrody: znajdą tu coś dla siebie rodziny, aktywni seniorzy, tęskniące za odrobiną beztroskiego szaleństwa a nawet... czworonogi! 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Plaża Dolce Trutnov (CZ), Oblanov 37, 541-01 Trutnov
  • + 420 774 233 342
  • recepce@camp-dolce.cz
  • www.kemp-dolce.cz
Regulamin