Masz ochotę na chwilę wypoczynku nad wodą w skalnym Czeskim Raju? Koniecznie jedź nad malownicze Stawy Jinolickie, gdzie w gorące letnie dni rządzi błogie plażowe lenistwo i wodna zabawa.

Położone tylko 5 kilometrów od Jicina Stawy Jinolickie są w gorące dni ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców i turystów odwiedzających Czeski Raj. Trzy czyste stawy: Oborski, Nemecek i Vrazda-Mord znajdują się wśród znanych Prachowskich Skał i znakomicie nadają się na miejsce, gdzie można zaplanować przerwę w górskich wędrówkach. Oborski Staw – największy z całej trójki – zachęca do kąpieli, sportów wodnych i wędkowania swoją szeroką piaszczysto-trawiastą plażą oraz czystą wodą. Mniejszy Nemecek uwodzi nieco dzikim klimatem idealnym dla osób tęskniących za ciszą. Niewielki Vrazda-Mord, który jest zabytkiem przyrody, to z kolei miejsce idealne na wyciszające spacery.

Nad brzegami stawów można skorzystać z bogatej (i sycącej!) oferty gastronomicznej Ośrodka EDEN. To jednak nie wszystko – osoby naprawdę lubiące dbać o kondycję mogą tu rozegrać mecz w tenisa, piłkę nożną, koszykówkę, a nawet – minigolfa!

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Plaża Eden (CZ), Libuň - Březka 152 , 506-01 Jičín
  • +420 493 591930
  • info@eden-jinolice.cz
  • www.eden-jinolice.cz
Regulamin