Relax Park to najprawdopodobniej najlepsze miejsce pod Śnieżką dla osób, które lubią aktywność na świeżym powietrzu. Park znajduje się w otoczonym górami Pecu pod Śnieżką, u stóp najwyższej góry Sudetów. Z pewnością więc nie da się przegapić tego miejsca, przejeżdzając przez miasteczko!

Odwiedzając Relax Park, goście mogą być pewni jednego: 100% adrenaliny i wrażeń, przygotowanych z myślą o dorosłych i dzieciach. Co czeka Was na miejscu? Przede wszystkim: całoroczny tor saneczkowy! Pokonując w dwuosobowym bobsleju 900 metrów trasy z prękością sięgającą 40km/h, będziecie przelatywać przez liczne zakręty i pętle. Poczujecie wiatr we włosach, szybując 8 metrów nad ziemią i zachłyśniecie się prędkością, pokonując ponad 700 metrów zjazdu!

Aby podnieść sobie poziom adrenaliny, skorzystajcie z 4 atrakcyjnych torów zjeżdżalni, które zakręcą Wam w głowie! Zjezdzając nad i pod ziemią trasami, liczącymi ok. 550 m każda, poczujecie dreszczyk emocji. Słynna zjeżdżalnia „Piekiełko” ze swoim 12-metrowym spadkiem będzie wyzwaniem dla najodważniejszych! 

Co jeszcze? Szaleństwo linowe w parku linowym „Małpi Gaj”, gdzie dorośli i dzieci mogą skakać i latać między koronami drzew! Czeka tu 400 metrów lin mostków i tyrolek na wysokości aż 6 metrów, oraz 27 przeszkód – adrenalina gwarantowana! Chcesz poczuć w sobie dziecko? Wyskacz się na trampolinie i zjedź najdłuższą w Czechach tyrolką nad Doliną Bukove. Pokonaj zawieszony 15 metrów nad ziemią aż 220-metrową trasę i...poczuj się wolny, jak ptak!

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Relax Park (CZ), Pec pod Sněžkou 303, 542-21 Pec pod Sněžkou
  • +420 739 335 466
  • info@relaxpark.cz
  • www.relaxpark.cz
Regulamin