Schroniska górskie Renerovky witają w miejscowości Malá Úpa, jedynej miejscowości w Karkonoszach, która leży cała na terytorium Karkonoskiego Parku Narodowego, co świadczy o jej wyjątkowości. Zachwycą Cię rozległe łąkowe enklawy z zachowaną architekturą ludową, ścieżki i drogi w okolicznych lasach, trasy narciarskie i rowerowe, górska przyroda w okolicy Śnieżki, interesująca historia jednego ze trzech centrów U kostela, uniwersalna kryta hala, bowling, dwa areały narciarskie, bajkowa droga dla dzieci i przyjemne posiedzenie w przytulnych drewnianych chatach.

Bezpośrednio w areale narciarskim przy trasie zjazdowej, 200 metrów od siebie stoją dwa schroniska górskie o tej samej nazwie Renerovka. Nowa, nowoczesna Renerovka 93, wybudowana pod nadzorem architekta, ma parametry hotelu i duże zaplecze dla gości.

Stará Renerovka **, o rustykalnym charakterze i z tańszymi noclegami i wyposażeniem pokoi, ma przyjemną jadalnię, bar z małą gospódką i przytulną drewnianą salą z piecem kaflowym, oraz lepsze położenie dla pobytu w zimie tuż obok dolnej stacji wyciągu narciarskiego. Również tu jest sauna, oprócz tego górskie słońce i mała wypożyczalnia sprzętu narciarskiego dla zakwaterowanych gości. Boisko do siatkówki i tenis stołowy na zewnątrz..

Renerovky oferują pobyt ze śniadaniem lub dwoma posiłkami dziennie, bufetowe śniadania i kolacje według menu z bufetem sałatkowym. 
 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Renerovka (CZ), Dolní Malá Úpa 93, 542 27 Malá Úpa
  • +420 499 891 117
  • info@renerovky.cz
  • www.renerovka.cz
Regulamin