Dwór Liczyrzepy to restauracja, która inspiruje na wiele sposobów. Lokal znajduje się ok. 1 kilometra od centrum Karpacza w przestronnym, stylizowanym budynku. Wnętrza intrygują już od progu – stylowe meble i celowo wyeksponowane drewniane elementy konstrukcji dodają miejscu niepowtarzalnego karkonoskiego klimatu. Równie intrygująca jest tutejsza kuchnia – regionalna, a jednak inna, niż wszystkie.

Każdy, kto odwiedzi Dwór Liczyrzepy, zostanie zaskoczony smakami, które czerpią garściami z tradycji kulinarnych Karkonoszy. Aromatyczna zupa borowikowa z ...żubrówką, pierożki podgórzyńskie z ziemniakami i boczkiem czy znakomicie wprowadzająca w świat górskich smaków deska specjałów to dania, które wyjątkowo cenią goście restauracji.

Dwór Liczyrzepy to miejsce przyjazne rodzinom: specjalne menu dla dzieci, miejsce do zabaw dla najmłodszych oraz taras widokowy z panoramą na Karkonosze sprawiają, że warto tu zaplanować rodzinny lunch po dniu na stoku lub romantyczną kolację w prawdziwie górskim stylu.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Restauracja Dwór Liczyrzepy, Obrońców Pokoju 4b, 58-540 Karpacz
  • +48 75 761 93 37
  • dworliczyrzepy@dworliczyrzepy.pl
  • www.dworliczyrzepy.pl
Regulamin