Ogród Japoński SIRUWIA to oaza ciszy, pozytywnej energii i spokoju w górskiej Przesiece. Inspirowany znaną na całym świecie japońską sztuką planowania ogrodów, rozciąga się na przestrzeni 1,5 ha. Jeżeli dodamy do tego spektakularną lokalizację u stóp Śnieżki – najwyższego szczytu Sudetów – trudno wyb razić sobie lepsze miejsce na popołudniowy spacer!

Wkrocz przez potężną drewnianą bramę TORI do magicznego świata i odkryj labirynt z miłością zaplanowanych ścieżek SIRUWII. Znajdź 7 zagubionych wśród zieleni stawów i ukryte, cicho szemrzące strumienie. Pozwól im wyciszyć Twoje myśli i odnaleźć te najprzyjemniejsze. Poznaj tajemnice japońskich ogrodników u stóp dwóch malowniczych wodospadów: męskiego i żeńskiego.

Ogród Japoński w Przesiece sprawi, że egzotyczny Kraj Kwitnącej Wiśni będzie nagle na wyciągnięcie ręki: ponad 600 gatunków wielobarwnych rododendronów, ponad 5000 kilogramów pieczołowicie ułożonych kamieni i unikalne eksponaty ukazujące wyjątkowość japońskiej kultury pomogą Ci zanurzyć się w świecie, gdzie piękno i przyroda są najważniejsze.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • SIRUWIA Ogród Japoński, Brzozowe Wzgórze 8b, 58-563 Przesieka
  • +48 509 789 426
  • www.siruwia.pl
Regulamin