Ski Arena Szrenica jest dumą narciarską Szklarskiej Poręby i Karkonoszy. Kompleks narciarski na zboczach Szrenicy (1306 m n.p.m) gwarantuje każdemu narciarzowi i snowboardziście bardziej niż wystarczającą ilość zabawy. Od pierwszego śniegu można tu szusować po 12 kilometrach 5 nartostrad - do każdej z nich dojedziemy jedną z 3 kolejek linowych i 5 wyciągów orczykowych. Nowoczesny, szybki i wygodny przejazd kolejką Karkonosz Express niemal na szczyt Szrenicy to dobry wstęp do śnieżnego szaleństwem. Naśnieżane na całej długości i regularnie ratrakowane trasy zapewniają pełną satysfakcję z jazdy nawet w trudniejszych warunkach.

Decydując się na całodniowe szusowanie na stokach Ski Areny Szrenica, możemy korzystać z tras narciarskich o każdym stopniu trudności. Szeroki i łatwy Puchatek (trasa niebieska, 1470 m) będzie idealny dla osób, które zaczynają dopiero swoją narciarską przygodę i... lubią jeździć po zmroku! Najdłuższa w Karkonoszach i prowadząca przez dzikie górskie krajobrazy Lolobrygida (trasa czerwona, 4444 m) czy wymagająca technicznie FIS (trasa czarna, 2000 m, średnie nachylenie 25,5%) spełnią natomiast marzenia o ciekawej i dynamicznej jeździe.

Dookoła dolnej stacji znajdziemy w pełni profesjonalne zaplecze: serwis, przedszkole narciarskie dla najmłodszych i, oczywiście, tętniące życiem bary, w których można zregenerować siły po całym dniu na stoku. 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

Regulamin