Ski Arena Winterpol Biały Jar to gwarancja dobrej zabawy na stoku dla całej rodziny i idealne miejsce, by rozpocząć śnieżną przygodę. Niewielki, za to niezwykle nowoczesny ośrodek polubią zwłaszcza ci, którzy szukają szerokich i stosunkowo łagodnych stoków, by szlifować swoje umiejętności.

Nowoczesność i wygoda to wizytówka Ski Areny Biały Jar. To jeden z niewielu ośrodków w Europie, w którym na stok wjedziemy przeszkloną kanapą, gwarantującą ochronę od wiatru i śniegu. Podgrzewane siedzenia dodatkowo umilą wjazd! Na miejscu znajdziemy 3 trasy – niebieską (100 m) i 2 czerwone (800 m i 600 m) - wszystkimi można zjeżdżać także po zmroku - „nocne jazdy” to jedna z najpopularniejszych atrakcji ośrodka.

Na terenie Ski Arena Biały Jar można zjeść, odpocząć i zregenerować siebie i... swoje narty. W dwóch przyjaznych barach rozgrzejemy się kubkiem góralskiej herbaty i zachwycimy zimową panoramą Karkonoszy. Oczywiście w tym czasie nasze pociechy mogą używać zimy w parku narciarskim dla najmłodszych, a narty - przechodzić regenerację w profesjonalnym serwisie. 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Ski Arena Winterpol Biały Jar, Turystyczna 5, 58-540 Karpacz
  • 74 8660 431
  • winterpol@winterpol.eu
  • www.winterpol.eu
Regulamin