Nowoczesny kompleks narciarski Herlikovice to jedno z ulubionych miejsc na narciarskiej mapie Czech. Położony wśród ośnieżonych karkonoskich szczytów, tylko 3 km od historycznego miasteczka Vrchlabi, oferuje szusowanie na wysokim poziomie dla każdego miłośnika białego puchu.

Kompleks Herlikovice – Bubakov to znakomite przygotowanie wszystkich 12 nartostrad, gwarantujących prawie 13 kilometrów ekscytujących zjazdów w trakcie dnia i dodatkowe 3 kilometry szaleństwa na stoku po zmroku. Na początek każdej z tras dotrzemy bezproblemowo dzięki 2 kolejkom linowym, 5 wyciągom i wygodnej gondoli, która oprócz przyjemnego wjazdu gwarantuje panoramiczne widoki na pokryte dziewiczym śniegiem szczyty Karkonoszy. 

W Herlikovicach śnieg to w ogóle ważna sprawa – dlatego 90% tras jest naśnieżanych, by zapewnić każdemu narciarzowi i snowboardziście gładką jazdę. Aby ułatwić sobie dotarcie do wymarzonych nartostrad warto już teraz zaopatrzyć się w SkiPass i zarezerwować miejsce w wygodnym SkiBusie – a można to zrobić online!

Na miejscu znajdziemy zarówno szkółkę narciarską dla starszych i młodszych narciarzy, profesjonalny i przyjazny serwis i, oczywiście, restaurację serwująca rozgrzewające i sycące dania kuchni czeskiej. 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Skiareal Herlikovice (CZ), Na Stráni 481, 543 02 Vrchlabí
  • +420 737 382 930
  • info@bubakov.cz
  • www.bubakov.cz
Regulamin