Ośrodek narciarski Paseky to jedno z ulubionych miejsc w Sudetach, gdzie możemy się cieszyć śnieżnym szaleństwem w każdej formie. Co więcej, to ośrodek, którego trasy zjazdowe i biegowe są co roku przygotowywane po prostu idealnie – perfekcyjnie wyratrakowane i oświetlone sprawią, że jeżdżenie nimi to czysta przyjemność. Odwiedzając resort Paseky możemy korzystać z 10 kilometrów nartostrad (5 tras niebieskich i 4 czerwone), wijących się między ośnieżonymi szczytami Karkonoszy i Gór Izerskich, do których dojedziemy szybko i sprawnie 5 wyciągami.

Sporty zimowe w Paseky to jednak nie tylko narciarstwo zjazdowe, ale także snowboardowa adrenalina i biegówkowe wypady. Miłośnicy skosów i zjazdów na desce będą zachwyceni – na miejscu działają 2 snowparki, gwarantujące świetną zabawę za hopkach i railach. Zwolennicy biegówek docenią trasy dookoła Białej Skały oraz najpiękniejszej w regionie wieży widokowej - słynnej Stepanki.

Jeżeli dbamy nie tylko o jakośc szusowania, ale i odpoczynku, Paseky zadowoli nas na pewno. Bary z regenerującym czeskim jedzeniem, profesjonalny i szybki serwis narciarski i pełne zabawy szkółki dla stawiających pierwsze kroki na nartach sprawią, że w Pasky będziesz się cieszył każdą chwią. 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Skiareal Paseky (CZ), , 512 47 Paseky nad Jizerou
  • +420 724 248 736
  • info@skipaseky.cz
  • www.skipaseky.cz
Regulamin