Bike Park oferuje naprawde wiele wspaniałych tras rowerowych. Najpopularniejsze z nich są:

Slopestyle
Długość: 250 m
Różnica wzniesień: 25 m

W ramach Špindl Bike Parku trasa do slopestyle’u jest unikatem w Czechach, będąc uzupełnieniem oferty dla naprawdę szerokiego już grona uprawiających sporty rowerowe.

Pumptrack
Długość: 75 m
Różnica wzniesień: 0 m

Pumptrack to owalny tor z mnóstwem fal oraz profilowanych zakrętów zlokalizowany na równinie na dojeździe do czarnej trasy zjazdowej, gdzie doświadczeni rowerzyści bez użycia pedałów, lecz tylko „pompowaniem” roweru przy przejeździe przez sztuczne nierówności jeżdżą dokoła bez pedałowania. Tor jest przeznaczony również dla początkujących bikerów i dzieci.

Freeride
Długość: 2 800 m
Różnica wzniesień: 450m

Trasa prowadzi wzdłuż niebieskiego szlaku z częstymi skrętami na skraj przyległego lasu. Ma niższy stopień trudności, charakter bardziej freeridový i przyciągnie szersze rzesze cyklistów.

Race
Długość: 2100 m
Różnica wzniesień: 450 m

Szlak, który prowadzi pod sześcioosobowym wyciągiem, zmienił się w tym roku nie do poznania. Po remoncie jest łatwiejszy i lepiej przygotowany dla szerszego grona osób uprawiających sporty rowerowe. Wciąż jednak szlak ten pozostaje najtrudniejszym w bike parku.  

Deep forest

Długość: 1200 m
Różnica wzniesień: 130 m

Ścieżka zjazdowa jest urozmaicona, a dominuje w niej charakter trasy freeridowej. Początkowo na wysokości jednej trzeciej pokonujemy liczne, nietrudne ławki oraz zakręty profilowane, po których następuje przejazd prostą ścieżką poprzez las. Trasa kończy się na drodze asfaltowej, a po stu metrach doprowadzi nas do oznaczonej czerwonej trasy freeridowej.

Touristic
Długość: 7 000 m
Różnica wzniesień: 430 m

Start Touristic downhill sąsiaduje z górną stacją kolejki linowej RWE line Svatý Petr. Trasa trawersuje początkowo po górskiej ścieżce żwirowo-tłuczniowej, potem wiedzie asfaltem a dolny odcinek po drodze płytowej z powrotem do kolejki linowej RWE line Svatý Petr.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Spindl Bike Park (CZ), Špindlerův Mlýn 281, 543-51 Spindleruv Mlyn
  • +420 702 282 706
  • rentalsvp@skiareal.cz
  • www.skiareal.cz
Regulamin