W skład Hotelu SPINDLEROVA BOUDA wchodzi główny gmach, sąsiednie budynki oraz Sportcentrum z nocnym oświetleniem. Znajdują się tutaj / korty tenisowe, boiska do siatkówki, siatkonogi, koszykówki. Hotel dla niepalących.

Kompletny remont przeprowadzono w wszystkich pomieszczeniach hotelu Špindlerova Bouda, bowiem naszym celem jest zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Špindlerova Bouda znajduje się 8 km od miasta Špindlerův Mlýn wprost na czesko-polskiej granicy. Droga do hotelowego parkingu jest dostępna i utrzymywana przez cały rok. Połączenie między Špindlerovym Mlýnem i hotelem Špindlerova bouda zapewnia linia autobusowa kursująca raz na godzinę oraz hotelowy skibus.

W ramach kompleksu hotelowego znajduje się restauracja hotelowa, restauracja „rautowa“, nowo dobudowana restauracja w stylu ogrodu zimowego, bilard club, lobby bar orac centrum kongresowe, które zostało wyposażone w najbardziej nowoczesną technikę sceniczną (nagłośnienie, oświetlenie, projekcje), o pojemności około 100 miejsc, dostosowane do grup, ale także do codziennego spędzania wolnego czasu przez poszczególnych klientów hotelu.

W holu hotelowym jest do dyspozycji business centrum, kompletne usługi internetowe, Lobby bar, souvenir shop oraz recepcja w której można uzyskać wszelkie informacje i usługi.

Goście pragnący wypoczynku i relaksacji mają do dyspozycji relax centrum: szklany basen, prysznice, panele masażowe i saunę. 

Co dotyczy innych usług warto wymienić np. wypożyczalnię nart i skrytkę dla każdego pokoju.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Spindlerova Bouda (CZ), Špindlerův Mlýn 108, 543 51 Špindlerův Mlýn
  • +420 499 329 200
  • info@spindlerovabouda.cz
  • www.spindlerovabouda.cz
Regulamin