Czy zamarzyliście kiedyś o jeździe na łyżwach...w sierpniu? W dodatku o jeździe w otoczeniu majestatycznych górskich panoram Karkonoszy? Mamy dla Was dobrą nowinę: jest to możliwe! Oczywiście tylko wtedy, jeśli odwiedzicie całoroczne Lodowisko w Karpaczu, położone u stóp Śnieżki.

Lodowisko w Karpaczu umożliwia cieszenie się jazdą na łyżwach 365 dni w roku, niezależnie od aury i temperatury na zewnątrz. Ślizgając się po profesjonalnych, zapewniających wysoki komfort jazdy panelach możesz ćwiczyć obroty, piruety i podskoki, lub...natarcie na hokejową bramkę. Zadaszone lodowisko mierzy 600 m2 i może pomieścić ponad 100 osób, dlatego możesz być pewny, ze miejsca starczy tu dla miłośników każdego sportu łyżwiarskiego. To jednak nie wszystko: jazdę umili Ci gra świateł i pełna energii muzyka!

Nie masz własnych łyżew? To żaden problem! Na miejscu znajduje się wypożyczalnia oraz stanowisko, gdzie możesz oddać swoje do naostrzenia.

Nie czekaj, aż zima przyjdzie do Ciebie w tym roku. Jeżeli kochasz jazdę na łyżwach, odwiedź zimę na Lodowisku w Karpaczu już dziś! 

Obiekt czynny jest w godzinach 10.00 - 21.00 (w sezonie letnim i zimowym) oraz 11.00 - 18.00  w weekendy poza sezonem. 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Sztuczne Lodowisko, Gimnazjalna 2, 58-540 Karpacz
  • +48 504-465-376
  • kontakt@lodowiskokarpacz.pl
  • www.lodowiskokarpacz.pl
Regulamin