Gdzie w Karkonoszach można poczuć ducha Dzikiego Zachodu i zobaczyć prawdziwe, pełne adrenaliny rodeo? Oczywiście, tylko w Western City w Ściegnach! Ta niewielka miejscowość tuż obok tętniącego życiem Karpacza to prawdziwa stolica kowbojów, gdzie każdy, niezależnie od wieku, może wcielić się na chwilę w rewolwerowca rodem z dzikiej Arizony!

Western City w Ściegnach to park rozrywki inny niż wszystkie. Tylko tutaj można przenieść się w czasie do epoki buntowniczych Siuksów, twardych szeryfów i niepokornych rewolwerowców. Spacerując autentycznymi uliczkami miasteczka Dzikiego Zachodu, goście mogą wziąć udział w mrożącym krew w żyłach napadzie na bank, zmierzyć się z autentycznym amerykańskim stekiem w restauracyjnym Saloonie czy zdobyć bezcenny certyfikat najważniejszych dla kowboja umiejętności: pracy lassem i...płukania złota.

Western City to miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne, bo...autentyczne! Tylko tutaj goście mogą poznać tajniki pracy ze szlachetną rasą American Quarter Horse – koni, bez których Dziki Zachód nie mógłby istnieć. Również tylko tutaj mogą być świadkami prawdziwego rodeo z niepokornymi bykami, które w niczym nie różni się od tego amerykańskiego!

Jeśli i Wy marzyliście w dzieciństwie o przygodzie w świecie Indian i Kowbojów, sprawdźcie, co się dzieje, gdy marzenie staje się rzeczywistością! 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Western City, Ściegny 154, 58-540 Ściegny k/Karpacza
  • +48 75 761 95 60
  • karpacz@western.com.pl
  • www.western.com.pl
Średnia ocena (max 10)
Na podstawie 2 opinii
8.9
Regulamin