INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju to miejsce stworzone z myślą o aktywnym, zdrowym wypoczynku. Naszym Gościom zapewniamy wyjątkowy spokój, wygodę, a także jedyny w swoim rodzaju krajobraz Gór Izerskich, który można podziwiać z okien hotelowych pokoi i tarasów.

Największą zaletą obiektu jest bogata oferta atrakcji, a w szczególności nowoczesny Aquapark z basenami, zjeżdżalniami, huśtawkami wodnymi, jacuzzi oraz kilkoma rodzajami saun. Do dyspozycji Gości oddajemy również salę fitness, salę do gier zespołowych, salę z konsolą Xbox Kinect oraz doskonałe zaplecze rehabilitacyjne. Oferujemy naukę pływania, energetyczne zajęcia sportowe (zumba, aerobik, aqua-aerobic), a po odbytym treningu - smaczne dania polskiej i regionalnej kuchni.

Hotel położony jest niedaleko XIX-wiecznego Parku Zdrojowego i zabytkowej pijalni wód mineralnych. Samo miasto słynie z unikalnych w Polsce źródeł, bogatych w żelazo, fluor, magnez i radon. Dostępne tu kuracje pitne wspomagają leczenie schorzeń reumatologicznych, neurologicznych czy układu krążenia, a dzięki obecności wód radoczynnych, Świeradów-Zdrój już dawno zyskał miano "doliny młodości".

Opinie o tym miejscu
Pokój na 7 piętrze super położenie.

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit, Kościuszki 1, 59-850 Świeradów Zdrój
  • +48 75 781 67 32
  • malachit@interferie.pl
  • www.interferie.pl/malachit
Średnia ocena (max 10)
Na podstawie 2000 opinii
9.4
Pakiety pobytowe Zarezerwuj
Regulamin