Nowoczesne Termy w Cieplicach to strefa wodnej zabawy i relaksu dla ciała i ducha z widokiem na malownicze pasmo Karkonoszy. Prawie 1200 m2 powierzchni lustra wody zapewnia Gościom niezliczoną ilość atrakcji na każdym kroku – koniecznie sprawdźcie je sami!

Cieplickie Termy skrywają tajemnice leczniczych wód fluorowo-krzemowych, które przed wiekami przyciągały do tego górskiego uzdrowiska nie lada osobistości. Dlatego relaksując się dziś w jednym z 4 basenów można poczuć się jak królowa Maria Kazimiera Sobieska czy książę Stanisław Poniatowski, którzy z chęcią bywali w cieplickim zdroju. Dziś można tu oddać się wodnemu szaleństwu wodnych zjeżdżalni i nurtów rwącej rzeki oraz ukoić nerwy, korzystając z odprężających hydromasaży, 3 relaksujących jacuzzi czy łagodzących stresy saun w Strefie SPA.

Termy Cieplickie zapewniają aktywną rozrywkę dla całej rodziny: podczas gdy najmłodsi baraszkują beztrosko w jednym z 2 dostosowanych do ich potrzeb brodzików, starsi mogą podreperować formę w Strefie Squash&Fitness. Pod okiem profesjonalnych instruktorów każdy może tu skorzystać z usług Treningu Personalnego lub rzucić wyzwanie samemu sobie, próbując sił na przyrządach Strefy Treningu Funkcjonalnego.

Termy Cieplice to wodne szaleństwo w górskim uzdrowisku – aby sprawdzić na sobie jego leczniczą moc, zarezerwujcie swój karnet jeszcze dziś! 

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Termy Cieplickie, Park Zdrojowy 5, 58-560 Jelenia Góra
  • +48 75 75 46 901
  • bok@termycieplickie.pl
  • www.termycieplickie.pl
Regulamin