SZYBKI SERWIS
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy tzw. szybki serwis, mający na celu wykonania na poczekaniu i bez zbędnej zwłoki kilku najczęstszych, krótkich napraw serwisowych:
- Wymiana oleju w silniku, skrzyni biegów mechanicznej jak i automatycznej
- Wymiana płynu hamulcowego
- Wymiana klocków hamulcowych
- Wymiana żarówek oświetlenia

PRZEGLĄDY OKRESOWE
Wykonujemy przeglądy okresowe stosując się do zaleceń i wymogów producenta danej marki oraz przebiegu pojazdu.

Każdy przegląd ma na celu zminimalizowanie ryzyka awarii samochodu, dlatego sprawdzimy wszystkie newralgiczne punkty pojazdu i dopilnujemy okresowe serwisy podzespołów mających wpływ również na Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy.

DIAGNOSTYKA SILNIKA I ELEKTRONIKI
Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi i oprogramowaniem serwisowym umożliwiającym profesjonalne diagnozowanie problemów .

Nie bez znaczenia jest wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów.

DIAGNOSTYKA I NAPRAWA ZAWIESZENIA
Oferujemy kompleksową naprawę zawieszeń, wymianę amortyzatorów oraz innych elementów odpowiadających za komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt do pomiaru geometrii kół.

WYMIANA UKŁADÓW ROZRZĄDU
W większości przypadków wymiana rozrządu powinna być przeprowadzana co 90.000 km w zależności od marki pojazdu.

Dla pewności wraz z wiekiem auta warto ten okres skracać.

Obowiązkowo zalecamy wymianę niezbędne elementy napędu rozrządu w używanych samochodach świeżo nabytych, które takowej wymiany nie mają udokumentowanej.

Uwaga! Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Wymieniając rozrząd w Państwa samochodzie zastosujemy części najwyższej jakości zachowując atrakcyjną cenę.

SKRZYNIE AUTOMATYCZNE
Oferujemy pełną diagnostykę i serwis skrzyni biegów automatycznych. Wykonujemy również okresowe serwisy wg zaleceń producenta, który wiąże się często z wymianą oleju i filtra skrzyni biegów.

W przypadku awarii układu przeniesienia napędu, zaoferujemy diagnostykę i naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów, w zależności co jest możliwe w danym przypadku.

Zawsze w trudnych i kosztownych sytuacjach staramy się wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie problemu, mając na uwadze koszty , jakość użytych materiałów i dalszą bezawaryjną eksploatację pojazdu.

SERWIS KLIMATYZACJI - DEZYNFEKCJA KLIMATYZACJI (ODGRZYBIANIE)
W trosce o własne zdrowie, a nie tylko o stan urządzenia, warto przynajmniej raz do roku zadbać o czystość układu.

Zakamarki  wentylacji klimatyzowanych aut to wylęgarnia chorobotwórczych mikroorganizmów: na parowniku i w prowadzących do niego przewodach osiadają m.in. bakterie, zarodniki grzybów i pyłki, które powodują nie tylko przykry zapach, lecz także poważne problemy zdrowotne u pasażerów.

Oferujemy pełny serwis klimatyzacji od odgrzybiania, przeglądów klimatyzacji, naprawę, napełnianie oraz wszelkie czynności zapewniające bezawaryjną i komfortową pracę klimatyzacji samochodowych.

DIAGNOSTYKA ORAZ OBSŁUGA UKŁADU HAMULCOWEGO
Wykonujemy pełną obsługę układów hamulcowych od odpowietrzania układu hamulcowego, po przez wymianę tarcz, klocków, szczęk, cylinderków, bębnów, płynu hamulcowego do diagnozowania i usuwania awarii układów ABS, ESP.

Godziny otwarcia:

pon.-pt.: 08:00 - 17:00
sob.: 09:00 - 13:00
niedz.: zamknięte

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Auto Service Domagała, Ogińskiego 1D, 58-506 Jelenia Góra
  • 75 764 41 62
  • serwis@autodomagala.pl
  • www.autodomagala.pl
Regulamin