Galeria Sudecka to przede wszystkim sklepy, sklepy, sklepy... Jest to też miejsce, w którym najnowsze trendy i niepowtarzalny styl polskich i światowych marek są na wyciągnięcie ręki. Ponad 100 salonów oferuje kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

Galeria Sudecka to szeroki wybór – na każdą kieszeń.

Jesienią i wiosną możesz przebierać wśród nowych kolekcji; z kolei zima i lato to czas wyprzedaży, gdy ceny spadają nawet o 70%. W naszych sklepach zawsze możesz trafić na rabaty i niespodzianki.

Ten nowoczesny obiekt powstał w wyniku rozbudowy znanego od prawie 15 lat Centrum Handlowego Echo. Czas ten pozwolił nam na zdobycie bezcennego doświadczenia z zakresu zarządzania i prowadzenia galerii handlowej. Po ponad 10 latach uznaliśmy, że lubiane i popularne CH ECHO pora zamienić na obiekt odpowiadający naszym czasom, na prawdziwą galerię handlowo-usługową, która poprzez swoją rozszerzoną ofertę spełni oczekiwania klientów i najemców.

Efektem naszej strategii jest Galeria Sudecka, która oferuje nie tylko 100 sklepów i punktów usługowych, ale także długo wyczekiwany, pierwszy w mieście multipleks kinowy sieci Helios. Galeria Sudecka to również największy w Jeleniej Górze klub fitness sieci Fabryka Formy. To także centrum zabaw dla dzieci, bogata oferta gastronomiczna, hipermarket, wiele debiutujących lokalnie marek odzieżowych.

Godziny otwarcia:

pon.-sob.: 09:00 - 21:00
niedz.: 10:00 - 21:00

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Galeria Sudecka, Aleja Jana Pawła II 51, 58-500 Jelenia Góra
  • 75 671 79 02
  • kontakt@galeriasudecka.pl
  • www.galeriasudecka.pl
Regulamin