Firma Motoryzacyjna "Ligęza" to jedno z najstarszych i najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i serwisem nowych i używanych samochodów na terenie byłego województwa jeleniogórskiego.

Początek naszej działalności sięga roku 1996 kiedy to, podpisana została umowa autoryzująca współpracę naszej firmy z General Motors Poland, krajowym przedstawicielem największego koncernu motoryzacyjnego na świecie na dystrybucję i serwis samochodów marki Opel.

We wrześniu 2005 firma nasza podpisała kolejną umowę tym razem z Chevrolet Poland na serwis samochodów marki Chevrolet.

Nasi doświadczeni konsultanci są do Państwa dyspozycji i pomogą w wyborze samochodu spełniającego oczekiwania pod każdym względem, doradzą w wyborze finansowania zakupu, oraz ubezpieczą zakupiony pojazd.

Aby zakup był jeszcze bardziej komfortowy oddajemy do Państwa dyspozycji samochody demonstracyjne, aby w pełni mogli Państwo ocenić przed zakupem walory wybranego samochodu. Istnieje możliwość pozostawienia każdego auta w rozliczeniu lub w komisie.

Na miejscu prowadzimy agencję ubezpieczeniową, co pozwala na bardzo korzystnych i w komfortowych warunkach ubezpieczyć pojazd w kolejnych latach użytkowania pojazdu, a w razie szkody komunikacyjnej nasi doradcy serwisowi chętnie pomogą i doradzą w procesie likwidacji szkody w naszym warsztacie blacharskim łącznie z pojazdem zastępczym.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

Nowoczesny 2 markowy salon; serwis wraz ze sklepem oryginalnych i regenerowanych części , warsztat blacharsko-lakierniczy, serwis ogumienia wraz z przechowalnią opon, myjnię.

Godziny otwarcia:

pon.-pt.: 08:00 - 17:00
sob.: 09:00 - 14:00
niedz.: zamknięte

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Opel Ligęza, Wincentego Pola 28, 58-500 Jelenia Góra
  • 75 642 14 82
  • www.ligeza.pl
Regulamin