Salon i Serwis Skoda
Firma Ultima
funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od 1998 roku. W tym czasie powstały salony i serwisy w Jeleniej Górze oraz w Zgorzelcu. Od początku istnienia posiadamy autoryzację m.in. marki Škoda, a nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i serwisowania samochodów powoduje, że z roku na rok rośnie ilość Klientów, którzy nam zaufali.  W 2015 roku świętowaliśmy sprzedanie   wydanie  nowego samochodu nr 7500, natomiast w naszych serwisach obsłużyliśmy już ponad 70 000 Klientów !  Do szerokiej rzeszy naszych Klientów dołączają również właściciele innych marek, korzystając z usług jednej z najnowocześniejszych lakierni – blacharni. 

W bieżącym roku, już po raz trzeci nasza Pracownica, tym razem Kierowniczka Działu Handlowego w Jeleniej Górze, została Mistrzem Polski sprzedawców marki Škoda, co jest precedensem w skali kraju.

Od początku istnienia naszej Firmy, celem już ponad 70 –osobowego Zespołu Pracowników,  jest jak najwyższa jakość oferowanych usług i indywidualne podejście do każdego Klienta !

Zapraszamy do salonów i serwisów naszej Firmy  w Jeleniej Górze i Zgorzelcu!​​

Godziny otwarcia:

pon.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 14:00
niedz.: zamknięte

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

Regulamin