Nasza wypożyczalnia sprzętu zimowego SKIWORLD to gwarancja wysokiej klasy wypożyczanego sprzętu narciarskiego i snowboardowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo  zarówno wysokiej klasy sprzęt zimowy HEAD, ATOMIC, SALOMON i NORDICA, wykwalifikowanych instruktorów jazdy na nartach i na snowboardzie jak i znakomity serwis nart. 

W naszym sklepie zlokalizowanym przy wypożyczalni proponujemy Państwu zakup wysokiej jakości  kasków UVEX, HEAD, SALOMON (kolekcja 2016/2017 - ok. 30 modeli), gogli UVEX, HEAD, SALOMON, ATOMIC (kolekcja 2016/2017 - ok. 80 modeli), czapek EISBAR (kolekcja 2016/2017 - ok. 100 modeli), bielizny termoaktywnej, rękawic RAUSCH itp. Polecamy również zakup najnowszej kolekcji nart ATOMIC i SALOMON w super cenach.

Wypożyczalnia położona jest przy głównym wejściu do Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, obok wygodnej, bezpłatnej przechowali sprzętu zimowego (wejście do pomieszczenia z wózkami hotelowymi i schodami w dół).

Zapraszamy również do naszej wypożyczalni zlokalizowanej przy ul. Olimpijskiej w Karpaczu - parking przy dolnej stacji Kompleksu Śnieżka i górnej stacji Kompleksu Winterpol. 

Zachęcamy też do skorzystania z rezerwacji on-line. - Zyskujecie czas, pieniądze i miejsce w bagażniku, w Waszym samochodzie.

Pamiętajcie - atrakcyjne ceny i wysoka jakość naszych usług - to gwarancja dobrej zabawy na stoku narciarskim - zapraszamy.

Godziny otwarcia:

pon.-niedz.: 09:00 - 17:00

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

Regulamin