Pełne atrakcji dla każdego członka rodziny Centrum Walzel to rozrywka w najlepszym (bo czeskim!) klimacie. W tej dawnej Fabryce Walzel, liczącej dziś ponad 150 lat, życie przemysłowe tętniło przez ponad wiek. Dziś zamiast huku maszyn na gości czeka tu huk stawianych na stole kufli z piwem, którego leje się tutaj ponad 30 gatunków!
 
Centrum Walzel to wymarzone miejsce na dzień w czeskich klimatach. Każdy znajdzie tu cos dla siebie: miłośnicy sportów mogą spróbować swoich sił jako Rambo XXI. wieku, strzelając do celu w laserowej strzelnicy – jednej z najbardziej nowoczesnych w Europie. Maniacy gór będą mogli odkryć uroki wspinaczki na mierzącej 13 metrów ściance lub ćwiczyć siłę mięśni i...zmysł równowagi w boulderowni.
 
Całe rodziny mogą rzucić sobie wyzwanie w kręgielni4 tory dla 32 graczy i specjalne bandy dla lubiących kręgle dzieci to wspaniały przepis na aktywny wieczór. Zajęcia fitness i relaks w grocie solnej to oferta dla tych, którzy lubią łączyć dbanie o kondycję z wypoczynkiem.
 
Po fizycznych wyzwaniach Centrum Walzel zaprasza na czeską ucztę! Restauracja „Szwejk” ma dla każdego to, to w kuchni naszych południowych sąsiadów najlepsze. Kultowe knedliki, regionalne wina i piwa, aromatyczna lemoniada oraz duże półmiski, wypełnione najlepszymi czeskimi aromatami. Czy od takiej czeskiej przygody można chcieć więcej? 
Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Centrum Rozrywki Walzel (CZ), Dlouhá 138, 549-81 Meziměstí
  • +420 702 208 549
  • svejk@walzel.cz
  • www.walzel.cz
Regulamin