Euforia club to niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju restauracja, która znajduje się w Jeleniej Górze przy Alei Jana Pawła II 20a. To doskonałe miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego, integracyjnego, konferencji, czy różnego typu uroczystości okolicznościowych, od małych spotkań w gronie rodzinnym po niezapomniane bale: WESELA, CHRZCINY, KOMUNIE, STUDNIÓKI, IMIENINY, ROCZNICE, BALE KARNAWAŁOWE, BALE SYLWESTROWE, IMPREZY FIRMOWE, KONFERENCJE, STYPY.

Do dyspozycji naszych Gości jest duża, klimatyzowana sala, która mieści 120 osób.

Rozmaitością pomysłów oraz rozwiązań architektonicznych zaskoczy nawet najbardziej wybrednych. Zapewniamy przytulną aranżację i dostosowanie menu do najbardziej wymagającego podniebienia.

Naszą charakterystyczną cechą jest indywidualne podejście do każdego Klienta i jego potrzeb - przygotowanie każdej imprezy wymaga od nas wiele wysiłku i zaangażowania - to owocuje niepowtarzalną atmosferą, zadowoleniem gości i organizatorów. 

Nasze największe atuty to:
-niepowtarzalna sala bankietowa w centrum osiedla Zabobrze
-różnorodne menu przygotowywane wyłącznie przez kucharzy Euforii
-profesjonalna obsługa imprezy
-dbałość właścicieli Euforii o każdy szczegół przygotowywanych przyjęć

Wierzymy, że największą wartością firmy są jej pracownicy - stąd dużą wagę przykładamy do wyboru naszego stałego personelu, a wszystko po to aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów.

Wyszukane wnętrze w połączeniu z nowoczesną aranżacją przestrzeni, sprawiają, iż Euforia Club wpisuje się do grona najbardziej prestiżowych miejsc na Dolnym Śląsku, a już na pewno w Jeleniej Górze. Poza oryginalnym wystrojem, gustownie dobraną kolorystyką,  atutem klubu jest starannie dobrana muzyka w tanecznych aranżacjach.

Tak wyjątkowo dobrana kompozycja gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

Regulamin