Karczma Polska jest restauracją serwującą dania kuchni polskiej i regionalnej śląskiej.

Proponujemy Tobie gościnę, posiłek oraz miłą atmosferę, dzięki której spędzisz u nas niezapomniane chwile. Usiądź u podnóża pięknych gór na granicy Śląska i Czech - Karkonoszy i delektuj się smakiem polskiego jadła - żuru w chlebie, kołdunami w barszczu i schabem w kapuście, po przystępnych dla każdej kieszeni cenach.

Nasze drzwi są dla Ciebie otwarte przez cały rok od godz. 9:00 do ostatniego gościa. Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie oraz faksem.
Oddajemy do Twojej dyspozycji dwie izby mogące pomieścić 80 osób, ogródek letni, szałas oraz parking. Wiosną i latem zjesz posiłek na świeżym powietrzu, w pięknym ogrodzie z kamiennymi schodami i tarasem.
Przyjdź do nas z dziećmi - będą miały co robić. W ogrodzie czekają na nie huśtawki i piaskownica.

Na specjalne okazje można rozpalić ognisko, posiedzieć przy grillu lub po prostu skorzystać z zabytkowej kuchni polowej i delektować się tradycyjną polską grochówką lub gulaszem.
W razie deszczu też nie ma problemu, ponieważ na tarasie są rozpięte przez trzy pory roku parasole i można skryć się w dwóch przytulnie urządzonych w starym stylu izbach z kominkiem.
Na zamówienie bawią gości przeróżne zespoły artystyczne i folklorystyczne.
Możesz przy dobrej muzyce i piwie lub lampce wina lub czegoś mocniejszego mile spędzić popołudnie i wieczór po dniu pełnym wysokogórskich wyczynów i wrażeń.
W późne jesienne wieczory i zimą możesz na wejściu zamówić dobrego grzańca, a posiłki spożywać przy kominku.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

Regulamin