W miejscowości Sady Dolne przy trasie krajowej nr 5 Wrocław - Jelenia Góra, nieopodal bolkowskiego zamku Hotel-Karczma stoi, Maciejową również zwana. Gontem ona kryta, a w niej huczne spotkania i weseliska się odbywają. Jedło w niej wyśmienite a trunki przednie. Nasi Goście mogą posmakować prawdziwie staropolskiego jadła podanego z iście staropolską gościnnością i dobrym obyczajem.

Każdy nasz Gość otoczony jest miłą i profesjonalną obsługą. W naszych progach znajdą ukojenie podróżujące rodziny, które mogą posmakować dobrych ciast naszego wypieku. Przy naszych daniach można zapomnieć o zmęczeniu, a nasze przednie trunki łagodzą smutki i troski, które na co dzień za nami chadzać mogą. 

Tym, którzy nas już odwiedzili dziękujemy, że są z nami, a tych którzy naszej gościnności jeszcze nie zasmakowali serdecznie zapraszamy.

Bez waszego zadowolenia i obecności, my nie istniejemy.

"Wejdź w progi nasze Gościu strudzony,
osoba twa zrazu nam znana,
zasmakuj dobrze w jadle,
pozostań do rana".

Karczma nasza posiada dwie piękne sale, jedna na 85 osób zwana restauracyjną oraz druga na 130 osób  zwana weselną. Natomiast do wypoczynku oferujemy 86 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych z TV i internetem bezprzewodowym. Istnieje również możliwość organizacji kurso-konferencji i szkoleń branżowych, możliwa również organizacja imprez plenerowych. 

Karczma jest obiektem w pełni monitorowanym i posiada strzeżony parking.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Karczma u Macieja, Sady Dolne 5, 59-420 Bolków
  • +48 698 656 015
  • umacieja@karczmaumacieja.pl
  • www.karczmaumacieja.pl
Regulamin