"Restauracja Metafora" jest cenioną restauracją oferującą kompleksowe usługi cateringowe oraz szeroką paletę dobrych potraw, które spełnią wymogi wymagającego klienta. Doświadczony personel kucharzy i kelnerów zapewnia pełne zadowolenie z poziomu obsługi, jak również standardu przygotowywanych dań. Odwiedzający mogą liczyć także na niezwykle atrakcyjne ceny i przyjazną atmosferę lokalu. 

W Metaforze czekają na nas smoki, dziwne stwory i … anioły, których pełno na ścianach i w przepięknym witrażowym oknie. Drewniane stoły, ławy i podłogi wpisują się w atmosferę, jakiej szukamy w górskich kurortach. Latem czeka na nas ogródek.

Jedzenie jest bardzo różne. Porcje są duże, dlatego też przy składaniu zamówienia warto się zastanowić, czy faktycznie chcemy zjeść dwudaniowy obiad. Nie wszystkie dania zasługują na najwyższe noty, jednak warto spróbować pierogów oraz ziemniaków.

Pierogi są domowej roboty, naprawdę dobre. Ziemniaki są natomiast ogromne, wypełnione różnymi dodatkami. Można zamówić np. ziemniak z jajkiem sadzonym, tzatzikami lub – po węgiersku. Każdym można się najeść.

W ramach lokalu działa także klub muzyczny (Jazgot), w którym króluje odbiegająca od współczesnych standardów muzyka. Wystrój klasycznego klubu z centralnie umieszczonym barem doskonale współgra z niszową muzyką, często odbywają się koncerty na żywo, podczas których można usłyszeć naprawdę interesujące granie. W ofercie gastronomicznej m.in. szeroki wybór różnorodnych alkoholi w niewygórowanych cenach.

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Metafora, Objazdowa 1, 58-580 Szklarska Poręba
  • 75 717 36 89, 601 451 010
Regulamin