Restauracja „Oberża U Hochoła” usytuowana jest w centrum przy głównej ulicy w Szklarskiej Porębie. W oberży znajdują się 2 sale, które zważywszy na swój średniowieczny charakter zwrócą uwagę i zachwycą nawet wybrednych gości. Pierwsza z sal, Oberża u Hochoła, jest dużą salą mogącą pomieścić 80 osób zachwyca swoją surowością i klimatem. Dla gości są przygotowane zarówno duże kamienne ławy z drewnianymi ławkami – dla większych rodzin oraz grup, a także mniejsze drewniane stoliki. Światło świec poustawianych na każdym stoliku oraz dużego świecznika przy głównym 17-osobowym stole w połączeniu z muzyką tworzy niezapomniane wrażenie. W letnie upały dysponujemy tarasem. 

Mniejszą salą jest Piwniczka u Hochoła. Znajduje się na dolnym poziomie. Piwniczka mieści 60 osób, jest utrzymana w konwencji kamienia oraz drewna. Istnieje możliwość oddzielenia sali od pozostałej części oberży tak aby móc mieć ją na wyłączność. Swoistego charakteru dodają tam lampy imitujące pochodnie oraz płaskorzeźby na suficie. 

Restauracja specjalizuje się tradycyjną kuchnią polską. Do Oberży zapraszamy przede wszystkim na żeberka w kapuście, placka po zbójnicku, szaszłyka firmowego z trzech rodzajów mięsa, polędwiczki wieprzowe zawijane w boczku z żurawiną, golonkę pieczoną lub z wody oraz misę pieczonych pierogów rozmaitych. Światło świec poustawianych na każdym stoliku oraz dużego świecznika przy głównym 17-osobowym stole w połączeniu z muzyką tworzy niezapomniane wrażenie. W letnie upały lokal dysponuje tarasem. 

Restauracja otwarta w godzinach 11:00-22:00
Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Oberża u Hochoła, 1 maja 11, 58-580 Szklarska Poręba
  • 75 717 34 30
  • marketing@hotelkrysztal.pl
  • www.uhochola.pl
Regulamin